www.cvonline.hu

Vállalati üzletfejlesztési controller

  • A hirdetés 297 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Vállalati, befektetési banki és Private Banking divíziós Stratégia fejlesztési csapata új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Részvétel a Vállalati és befektetési banki & Private Banking divízió stratégiai céljainak kidolgozásában, az éves budget elkészítésében és ezek megvalósításához szükséges eszközrendszer meghatározásában.
  • elemzések, előterjesztések, prezentációk készítésea divízió menedzsmentje számára
  • Nyers adatok - külső és belső elérhető adatforrások, big data - elemzéssé, üzleti támogató információkká formálása
  • Üzletági elemzések készítése, döntéselőkészítés
  • Rendszeres és ad hoc jelentések készítése
  • Közreműködés központi és divízió szintű projektekben

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Vállalati üzleti és/vagy controlling területen szerzett több éves munkatapasztalat
  • kiváló angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Kiváló elemzési készség
  • Teljesítményorientált, kreatív, önálló és precíz munkavégzés
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs, vizualizációs készség (angol nyelven is)
  • Nyitott gondolkodás, proaktív, asszertív attitűd
  • Feladatkörhöz elengedhetetlen magas szintű felhasználói szoftver ismeret

Amit kínálunk:

  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol