www.cvonline.hu

Vállalati ügyfélreferens

  • A hirdetés 532 napja lejárt

Autóflotta menedzsmenttel foglalkozó, nagy múltú, piacvezetők közé tartozó, multinacionális partnercégünk bővülő csapatába keresünk új munkatársat

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a saját felelősségi körébe tartozó, dedikált vállalati ügyfelekkel telefonon és e-mail-en keresztül;
  • A meglévő ügyfelekkel kapcsolatban valamennyi kérés, reklamáció, adatszolgáltatási igény ellátása;
  • Aktív részvétel ajánlatadási folyamatokban, tendereken;
  • A teljes ajánlatadási folyamat nyomon követése, az ügyfél visszajelzései alapján új kalkulációk készítése;
  • Ügyféladatok aktualizálása, szerződések módosítása;
  • Reklamációk, vevői számlaügyletekkel kapcsolatos panaszok kezelése;
  • A szolgáltatáshoz kapcsolódó törvények, rendeletek változásának nyomon követése, ügyfelek értesítése;
  • Riportok, kimutatások készítése, a vezetői döntéshozatal támogatása;
  • Kapcsolattartás, egyeztetés a Kiemelt ügyfélkapcsolati menedzserrel, társterületekkel, külső érintettekkel.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség, ideálisan gazdasági szakirányon;
  • Legalább 2-3 év multinacionális környezetben szerzett tapasztalat ügyfélkapcsolati, adminisztrációs területen;
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás elengedhetetlen;
  • Haladó szintű Excel ismeret (függvények, képletek);
  • Kiváló kommunikációs képesség, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Stabil céges háttér, multinacionális környezet;
  • Összetett, kihívást jelentő szakmai feladatok, fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest
Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő