www.cvonline.hu

Vállalati ügyfélreferens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 778003

Autóflotta menedzsmenttel, operatív lízinggel foglalkozó, nagy múltú, piacvezetők közé tartozó, multinacionális partnercégünk bővülő csapatába keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a saját felelősségi körébe tartozó, dedikált vállalati ügyfelekkel telefonon és e-mail-en keresztül;
  • A meglévő ügyfelekkel valamennyi kérésének, reklamációjának, adatszolgáltatási igényének kezelése;
  • Aktív részvétel ajánlatadási folyamatokban, tendereken;
  • A teljes ajánlatadási folyamat nyomon követése, az ügyfél visszajelzései alapján új kalkulációk készítése;
  • Ügyféladatok aktualizálása, szerződések módosításának rögzítése az ERP rendszerben;
  • Reklamációk, vevői számlaügyletekkel kapcsolatos panaszok kezelése, szükség esetén a pénzügy bevonásával;
  • A szolgáltatáshoz kapcsolódó törvények, rendeletek változásának nyomon követése, ügyfelek tájékoztatása;
  • Riportok, kimutatások készítése, az új információk rendszerezése;
  • Kapcsolattartás, egyeztetés a Kiemelt ügyfélkapcsolati menedzserrel, társterületekkel, külső érintettekkel.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség, ideálisan gazdasági szakirányon;
  • Legalább 2-3 év multinacionális környezetben szerzett ügyfélszolgálati, ügyfélkapcsolati területen szerzett tapasztalat;
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás elengedhetetlen;
  • Megbízható Excel ismeret (teszteljük!);
  • Kiváló kommunikációs képesség, precíz munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Stabil céges háttér, multinacionális környezet;
  • Összetett, kihívást jelentő szakmai feladatok, fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.