www.cvonline.hu

Vállalati ügyfélreferens

  • A hirdetés 341 napja lejárt

Amerika vezető pénzügyi szolgáltatója magyarországi expanziójához keres munkatársakat az alábbi pozícióba:

 Vállalati ügyfélreferens.

Feladatok:

  • Ügyféligények felmérése.
  • Befektetési, biztosítási termékek bemutatása, értékesítése.
  • Ügyfélkapcsolatok bővítése.
  • Ajánlatok, szerződések előkészítése, nyomon követése.
  • Meglévő ügyfélkör kiszolgálása, kapcsolattartás, szaktanácsadás.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú előny)
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, bizalomkeltő megjelenés.
  • Pozitív gondolkodás, vállalkozói szemlélet.
  • Önálló munkavégzésre képesség, tanulási hajlandóság.
  • Számítógépes Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.
  • Üzleties megjelenés.

 Amit kínálunk:

  • teljes körű ingyenes átképzés
  • folyamatos mentori támogatás
  • fix+jutalék minimum 12 hónapig
  • színvonalas irodai környezet
  • innovatív pénzügyi termékek

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye

A tudás nálunk van, de szívesen átadjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő