www.cvonline.hu

Vállalati ügyfélmenedzser

  • A hirdetés 982 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.

A folyamatosan fejlődő Középvállalati Értékesítés terület új munkatársat keres győri ügyfélközpontjába, VÁLLALATI ÜGYFÉLMENEDZSER pozícióra.

(Középvállalati értékesítés, GYŐR)

Feladatok:

Fókuszban a 700 mió és 3mrd éves árbevétel közötti ügyfélkör bővítése, a régió penetrációjának növelése, potenciál felkutatása ezen ügyfélkörre kifejlesztett eszköztár segítségével:

  • kapcsolattartás meglévő és akvirálandó ügyfelekkel, ügyféltárgyalások lefolytatása
  • aktív akvizíció önálló ellátása
  • hitelezési feladatok ellátása: hiteltárgyalások lefolytatása, hitel-előterjesztések készítése
  • elemzési feladatok ellátása
  • szerződéskötési és folyósítási előkészítés, nyomon követés
  • tárgyalásjelentések, beszámolók elkészítése
  • monitoring és review feladatok ellátása.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági / pénzügyi) végzettség
  • közép szintű angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • KKV-ban, preferáltan a fenti szegmensben szerzett 2-3 éves ügyfélreferensi tapasztalat- kiváló kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • kezdeményező-készség
  • számviteli / elemző szemlélet
  • stressztűrő képesség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol