www.cvonline.hu

Vállalati ügyfélmenedzser

  • A hirdetés 355 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Vállalati Divízión belül működő International Centers, Other International Kompetencia Centrum területére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba.

Főbb feladatok

  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • aktív akvizíció önálló ellátása
  • ügyféltárgyalások szervezése és lefolytatása
  • számlavezetési és hitelezési feladatok: tárgyalásokon való részvétel, egyedi ügyféligényekre ajánlat kidolgozása, hitel-előterjesztések készítése,
  • közreműködés a szerződéskötésben, folyósítás előkészítése, nyomon követése
  • tárgyalásjelentések, feljegyzések elkészítése
  • monitoring és éves felülvizsgálati feladatok ellátása

Követelmények, elvárások

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági / pénzügyi) végzettség
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás (spanyol és/vagy egyéb nyelvtudás előny)
  • minimum 2 éves, vállalati finanszírozásban szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • magas szintű tárgyalástechnikai ismeretek
  • konfliktuskezelési képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol