www.cvonline.hu

Vállalati ügyfélmenedzser (Pécs)

  • A hirdetés 60 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

A Vállalati Divízión belül működő Internationals Centers területére keresünk munkatársat Vállalati ügyfélmenedzser pozícióba.

Főbb feladatok

  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, valamint aktív akvizíció önálló ellátása Baranya, Tolna és Somogy megyékben
  • ügyféltárgyalások szervezése és lefolytatása
  • számlavezetési és hitelezési feladatok: egyedi ügyféligények szerinti ajánlat kidolgozása, hitel-előterjesztések készítése,
  • közreműködés a szerződéskötésben, folyósítás előkészítése, nyomon követése
  • tárgyalásjelentések, feljegyzések elkészítése
  • monitoring és éves felülvizsgálati feladatok ellátása

Követelmények, elvárások

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági / pénzügyi) végzettség
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás (egyéb nyelvtudás előny)
  • vállalati finanszírozásban és/vagy pénzügyi értékesítési területen szerzett tapasztalat előny
  • kiváló kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú és eredményorientált gondolkodásmód
  • magas szintű tárgyalástechnikai ismeretek
  • konfliktuskezelési képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Pécs
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Terület: Baranya megye

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Pécs
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol