Vállalati ügyfélmenedzser ( Német - osztrák kompetencia centrum )

  • A hirdetés 658 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Vállalati ügyfélmenedzser

(Német – osztrák kompetencia centrum)

 Főbb feladatok:

  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • aktív akvizíció önálló ellátása
  • ügyféltárgyalások szervezése és lefolytatása
  • számlavezetési és hitelezési feladatok: tárgyalásokon való részvétel, egyedi ügyféligényekre ajánlat kidolgozása, hitel-előterjesztések készítése,
  • közreműködés a szerződéskötésben, folyósítás előkészítése, nyomon követése
  • tárgyalásjelentések, feljegyzések elkészítése
  • monitoring és éves felülvizsgálati feladatok ellátása

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági / pénzügyi) végzettség
  • tárgyalási szintű német és minimum középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • minimum 2 éves, vállalati finanszírozásban szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs és készség
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • magas szintű tárgyalástechnikai ismeretek
  • konfliktuskezelési képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

 Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol