Vállalati ügyfélmenedzser (Középvállalati értékesítés, Debrecen)

  • A hirdetés 1134 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A folyamatosan fejlődő Középvállalati Értékesítés terület új munkatársat keres kecskeméti ügyfélközpontjába, VÁLLALATI ÜGYFÉLMENEDZSER pozícióra.

Vállalati ügyfélmenedzser

(Középvállalati értékesítés, Debrecen)

Feladatok:

  • kapcsolattartás meglévő és akvirálandó ügyfelekkel, ügyféltárgyalások lefolytatása
  • aktív akvizíció önálló ellátása,
  • hitelezési feladatok ellátása: hiteltárgyalások lefolytatása, hitel-előterjesztések készítése,
  • szerződéskötési és folyósítási előkészítés, nyomon követés,
  • tárgyalásjelentések, beszámolók elkészítése,
  • monitoring és review feladatok ellátása

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági / pénzügyi) végzettség
  • középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • bankban megszerzett vállalati akvizíciós- és finanszírozási gyakorlat
  • kiváló kommunikációs készség,
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód,
  • kezdeményező-készség,
  • eredményorientáció
  • magas szintű tárgyalástechnikai ismeretek, prezentációs készség,
  • értékesítői szemlélet
  • konfliktuskezelési képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő