Vállalati ügyfélmenedzser -Középvállalati értékesítés (Budapest)

  • A hirdetés 264 napja lejárt

A magyar bankpiac második legnagyobb mérlegfőösszegű pénzintézete, a folyamatosan fejlődő Középvállalati Értékesítés területére  új munkatársat keres budapesti ügyfélközpontjába, VÁLLALATI ÜGYFÉLMENEDZSER pozícióra.

Vállalati ügyfélmenedzser -

Középvállalati értékesítés (Budapest)

Fókuszban a hazai középvállalati ügyfélszegmens (SME) ügyfélkörének kezelése és bővítése.

Főbb feladatok

  • meglévő ügyfél portfólió felelősségteljes kezelése és megőrzése
  • folyamatos ügyfél kapcsolattartás
  • terv szerint akvizíció, új ügyfélkapcsolatok kialakítása
  • Ügyféltárgyalások szervezése és lefolytatása
  • hitelezési feladatok: hiteltárgyalások lefolytatása, hitel-előterjesztések készítése, egyedi ügyféligényekre ajánlat kidolgozása
  • szerződéskötési és folyósítási előkészítés, nyomon követés
  • tárgyalásjelentések, beszámolók elkészítése
  • társterületekkel aktív együttműködés
  • monitoring és review feladatok ellátása

Követelmények, elvárások

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági / pénzügyi) végzettség.
  • 2-3 éves vállalati finanszírozásban szerzett tapasztalat (preferáltan 1 mrd éves árbevétel feletti vállalatoknál)
  • kiváló tárgyalási és értékesítési képesség
  • Magabiztos fellépés
  • Önállósága mellet csapatban is jól tud dolgozni
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • középfokú, aktív angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • karrierlehetőség
  • professzionális munkatársak és ügyfelek
  • dinamikusan fejlődő munkahely

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő