www.cvonline.hu

Vállalati ügyfélmenedzser (International Clients)

  • A hirdetés 943 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

„Our aspiration is to be the Best Bank in Europe for Internationalisation!”

 ezen mottó szellemében 2015.01.01-től az International Centers részeként működő új International Régiójába keresünk, Szabadság téri munkavégzéssel,

kollégát / kolléganőt.

Feladatok:

  • kapcsolattartás meglévő  ügyfelekkel
  • aktív akvizíció önálló ellátása,  - régióvezetői támogatással
  • Ügyféltárgyalások szervezése és lefolytatása
  • hitelezési feladatok ellátása: hiteltárgyalások lefolytatása, hitel-előterjesztések készítése, egyedi ügyféligényekre ajánlat kidolgozása
  • elemzési feladatok ellátása, elemző kollégák bevonásával
  • szerződéskötés és folyósítás előkészítése, nyomon követése
  • tárgyalásjelentések, beszámolók elkészítése
  • monitoring és review feladatok ellátása

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági / pénzügyi) végzettség.
  • középfokú, aktív angol nyelvtudás, más nyelv ismerete előny
  • 2-3 éves vállalati finanszírozásban szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • magas szintű tárgyalástechnikai ismeretek, prezentációs készség
  • számviteli / elemző szemlélet
  • konfliktuskezelési képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol