www.cvonline.hu

Vállalati Ügyfélközpont Vezető (Kecskemét) [BABP-VUK01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 1069736

Focus consulting

Megbízónk

Magyarország egyik meghatározó bankjának kecskeméti kirendeletségére keresünk Vállalati Ügyfélközpont Vezető pozícióba új munkatársat.

Feladatok

- A bank stratégiájának és üzletpolitikájának vállalati ügyfélközpont szintű megvalósítása
- A vállalati ügyfélközpont éves üzleti tervének kialakítása, abban való aktív részvétel
- Az elfogadott üzleti és pénzügyi terv maradéktalan megvalósítása, és az azok megvalósításához szükséges tárgyi és személyi feltételek megszervezése
- Felelősség a hitelportfolió minőségéért, az ügyletek monitorálásáért
- Keresztértékesítés támogatása és hatékonyságának javítása a bankcsoporton belül
- Ügyfélélmény megteremtése, aktív részvétel a kulcsügyfelek megtartásában, illetve új ügyfelek akvirálásában; új ügyfelek szerzésének ösztönzése, akvizíciós tevékenység irányítása és gyakorlása
- Kapcsolattartás és projektekben való részvétel a társosztályokkal és a bank egyéb szakterületeivel
- Üzleti, kockázati döntések meghozatala, hiteldöntési jogkörének, árazási kompetenciájának és aláírási jogkörének gyakorlása a bank érdekeinek figyelembe vételével

Elvárások

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Vállalati Ügyfélkapcsolati Menedzser munkakörben szerzett (vállalati értékesítés és hitelezési) legalább 5 éves gyakorlat
- Minimum 1 éves vezetői tapasztalat
- Stratégiai vagy piacorientált gondolkodás
- Üzleti ismeretek

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió