www.cvonline.hu

Vállalati ügyfélkezelő

  • A hirdetés 750 napja lejárt
Dinamikusan növekvő Vodafone franchise partner fiatal,
lendület
es munkatársat keres
Vállalati ügyfélkezelői
pozícióba.

Elvárásaink - Szükséges végzettség

  • Értékesítésben szerzett legalább 1 éves sikeres tapasztalat
  • Vevő-centrikusság és elkötelezettség
  • Eredményorientált személyiség
  • Lelkesedés, dinamizmus és jó szervezői készség
  • Önállóság, felelősségtudat és becsületes munkavégzés
  • MS Office professzionális ismerete

Feladatok - Felelősségi kör

  • A Vodafone Magyarország Zrt. szolgáltatásainak professzionális ismerete és értékesítése
  • Új ügyfélszerzés
  • Szerződéskötések előkészítése
  • Értékesítési tervek készítése
  • Folyamatos telefonos, e-mailes valamint személyes kapcsolattartás és kapcsolatépítés mikro- és kis vállalatokkal
  • Személyes tárgyalások lebonyolítása (Vodafone üzletünkben, opcionálisan az ügyfélnél is)

Ajánlatunk - Amit Önnek kínálunk

  • Érdekes munka egy stabil, dinamikusan fejlődő, jól megalapozott piaci helyzetben lévő cégnél
  • Az elért eredményektől függő prémiumrendszer
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

   Munkavégzés helye

Budapest-Árkád, Budapest - Pólus Center, Budapest-Corvin Pláza

 Fényképes önéletrajzát, motivációs levelét pontos bérigény megjelöléssel várjuk „Bp.-  soho” jeligével. A hiányosan beérkező pályázatokat nem áll módunkban értékelni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő