www.cvonline.hu

Vállalati ügyfélkezelő

  • A hirdetés 1355 napja lejárt

Dinamikusan növekvő Vodafone franchise partner fiatal, lendületes és sikeres  üzletkötői csapatába munkatársat keres

Vállalati ügyfélkezelői
pozícióba.

Elvárásaink - Szükséges végzettség

  • Értékesítésben szerzett legalább 2 éves sikeres tapasztalat
  • Vevő-centrikusság és elkötelezettség
  • Eredményorientált személyiség
  • Lelkesedés, dinamizmus és jó szervezői készség
  • Önállóság, felelősségtudat és becsületes munkavégzés
  • MS Office professzionális ismerete

Feladatok - Felelősségi kör

  • A Vodafone Magyarország Zrt. szolgáltatásainak professzionális ismerete és értékesítése
  • Új ügyfélszerzés, hideg hívások  kezdeményezése
  • Meglévő partner állomány ápolása
  • Szerződéskötések előkészítése
  • Értékesítési tervek készítése
  • Folyamatos telefonos, e-mailes valamint személyes kapcsolattartás és kapcsolatépítés mikro- és kis vállalatokkal
  • Személyes tárgyalások lebonyolítása, (partner telephelyén vagy Vodafone üzletünkben)

Ajánlatunk - Amit Önnek kínálunk

  • Érdekes munka egy stabil, dinamikusan fejlődő, jól megalapozott piaci helyzetben lévő cégnél
  • Az elért eredményektől függő prémiumrendszer
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

   Munkavégzés helye

Emailben várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi címre. /a levél „tárgy” mezőjébe írja be: „KKV-Bp.-cv”/

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő