www.cvonline.hu

Vállalati ügyfélkezelő - Nyíregyháza és Kisvárda

  • A hirdetés 715 napja lejárt

A Nyírmobil-East Kft - Magyar Telekom Nyrt. Partnerüzlete – vállalati ügyfélkezelési feladatok ellátására munkatársakat keres.

Feladatok:

  • A Magyar Telekom új termékeinek, szolgáltatásainak értékesítése
  • Meglévő és új ügyfelek precíz és udvarias kiszolgálása, tájékoztatása

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Felsőfokú, vagy középfokú végzettség
  • Informatikai és IT ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség, magas szintű üzletkötői kompetencia
  • Rugalmasság, tanulási hajlam
  • Önállóság, céltudatosság, felelősség tudat
  • Dinamizmus
  • Ügyfélközpontúság
  • Versenyszellem
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű megléte feltétel

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Folyamatos képzések
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatás
  • Dinamikus, összetartó csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helyszíne: Nyíregyháza és Kisvárda

Munkaidő: 2 éves határozott

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődősét, a megjelenéstől számított egy héten belül küldje el részletes szakmai önéletrajzát fényképpel és motivációs levéllel ellátva az alábbi e-mail címre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű