Vállalati ügyfélkapcsolattartó / BP Rózsadomb / Általános banki tanácsadó / KTA

  • A hirdetés 1216 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Vállalati ügyfélkapcsolattartó / BP Rózsadomb
 / Általános banki tanácsadó / KTA

Szakterület megnevezése:   lakossági értékesítési hálózat

Munkavégzés helye:    Budapest

Főbb feladatok:

  • kis és középvállalkozói ügyfelek részére banki  termékek értékesítése
  • lakossági termékek értékesítése, keresztértékesítés
  • ügyfél-akvirálás
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • lakossági banki tranzakciók lebonyolítása
  • termékekkel kapcsolatos tanácsadás
  •  ügyfél reklamációk kezelése
  • készpénzkezelés

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú gazdasági végzettség (FEBI) vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • banki termékek értékesítése terén szerzett 2 éves tapasztalat
  • értékesítési készség
  • jó kommunikációs képesség
  • problémamegoldó készség
  • ügyfél orientáltság

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem), gazdasági

Szükséges nyelvismeret: angol ( haladó, nyelvvizsgával )

Előnyt jelent:  angol nyelv ismerete

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő