www.cvonline.hu

Vállalati ügyfélkapcsolati asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 741454
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk  vállalati ügyfélszolgálati asszisztens pozícióba gyakornokot.

Feladatok:

  • Heti és havi riportok készítése
  • Általános ügyfélszolgálati adminisztratív feladatok ellátása, a munkatársak napi munkájának háttértámogatása
  • Irattárazás, iktatás, postázás, szerződések aláíratásának koordinálása
  • Adattisztítási előszűrési feladatok végzése

Munka idő: Hétfő - Péntek heti 30-40 óra/ hét

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú tanulmányok
  • MS Office teljes körű ismerete  (Excel, Word  ismeret alapkövetelmény)
  • Nyitottság, felelősségteljes és komplex gondolkodás, proaktivitás
  • Pontosság, precizitás és kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Középfokú aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Felelősségteljes feladatok kihívásokkal teli projektekben
  • Bruttó diákbér: 700,- Ft / óra + béren kívüli juttatás

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!