Vállalati toborzó és tréner (megváltozott munkaképességű munkavállalók)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.02.21.
Jelentkezési határidő: 2014.02.22.
Hirdetés azonosító: 698805
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Stabil háttérrel rendelkező, nemzetközi partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Toborzási Koordinátor

Feladatok:
- Az új munkatársak szervezetbe integrálása, beillesztése
- Megváltozott munkaképességű kollégák toborzása, kiválasztása újonnan nyíló szakképzetlen pozíciókra
- Folyamatos megtartásuk rendszeres kapcsolattartással, személyes egyeztetésekkel (Igény szerint helyszíni tanácsadás, telefonos, on-line)
- A befogadó környezet felmérése helyszíni bejárással, megfigyelés, adatgyűjtés
- A meglévő csapat és vezetők fejlesztése, felkészítése az érkezők befogadására, oktatása
- Tréningek szervezése és tartása országosan (kommunikáció, konfliktuskezelés, csapatjáték, befogadás, stb.)
- Negyedéves tervszámok teljesítése és ezáltal a fluktuáció csökkentése céges szinten
- Jelentés a HR vezető felé

Követelmények
- Legalább középfokú szakirányú végzettség
- 2-3 éves szakmai tapasztalat kifejezetten megváltozott munkaképességű munkavállalók toborzásában
- Oktatási gyakorlat
- A törvényi háttér ismerete
- MS Office használata
- Jogosítvány és saját autó

Tulajdonságok:
- Rugalmasság, mobilitás
- Empatikusság, jó emberismeret
- Segítőkészség, támogatói attitűd, mediátor-hozzáállás
- Jó szervezési, koordinációs és kommunikációs képesség

Előnyt jelent:
- Közétkeztetésben szerzett tapasztalat
- Kereskedelmi háttér
- Értékesítői véna
- Angol nyelvtudás