www.cvonline.hu

Vállalati termékfejlesztő (hiteltermékek)

Az UniCredit Bank Hungary Zrt.

munkatársat keres budapesti központjába, Vállalati Termékfejlesztés területére,

 Feladatok (felelőségi körébe tartozó hiteltermékek vonatkozásában):

  • hiteltermékek fejlesztése, folyamatos közreműködés az új termékek bevezetése során felmerülő feladatokban,
  • európai uniós és hazai bankok által refinanszírozott hiteltermékek, garanciatermékek kialakítása, menedzselése, kapcsolattartás a refinanszírozó hitelintézetekkel,
  • termékekkel kapcsolatos előterjesztések, termékleírások készítése,
  • termékekhez kapcsolódó hitelfolyamatok kidolgozása, felülvizsgálata, közreműködés a termékekhez kapcsolódó ügyviteli és egyéb belső utasítások elkészítésében, karbantartásában, módosításában,
  • termékek életciklusának követése, jövedelmezőség figyelése, szükséges változtatási igények meghatározása, a termékmódosítási folyamatok koordinálása és egyeztetése az érintett társosztályokkal,
  • termékértékesítési feladatok szakmai támogatása, igény szerint közreműködés ügyfélajánlatok kidolgozásában, részvétel ügyféltárgyalásokon,
  • termékoktatások megtartása,
  • a piaci tendenciákkal, meglévő, illetve bevezetendő termékekkel, ügyféligényekkel kapcsolatos információgyűjtés,
  • közreműködés termékkampányok és marketing akciók tervezésében,
  • ügyfél információs anyagok (nyomtatott, elektronikus) elkészítése, aktualizálása.

 Elvárások:

  • szakirányú (pénzügyi, közgazdasági) felsőfokú iskolai végzettség,
  • legalább 3 éves banki gyakorlat, ebből vállalati hitelezés vagy hitel termékfejlesztés területén szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
  • legalább középfokú angol nyelvtudás,
  • teljesítményorientált, kreatív és önálló és precíz munkavégzés,
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség,
  • önállóság és problémamegoldó képesség,
  • nagyfokú munkabírás, terhelhetőség,
  • együttműködési képesség, kezdeményezőkészség,
  • kiváló tervezési és szervezési készség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret.

 Amit kínálunk:

Sikeres pályázat esetén Ön egy kiemelkedő teljesítményt nyújtó bank tagja lehet, szakmai fejlődésre és versenyképes jövedelemre számíthat.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését és Ön a fenti követelményeknek megfelel, fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát kérjük, hogy juttassa el hozzánk.

Jelentkezését az alábbi linkre kattintva adhatja be:

www.unicreditbank.hu/rolunk/karrieroldal

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Határozatlan idejű, Teljes munkaidő
Régió Budapest