Vállalati termék-értékesítő munkatárs (Cash Management termékek)

  • A hirdetés 715 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.

A Vállalati finanszírozásban Magyarország meghatározó piaci szereplője, a dinamikusan fejlődő Global Transaction Banking (GTB) üzletágunk új munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Közvetlen részvétel az értékesítésben és akvizícióknál termékspecialistaként, valamint az értékesítési hálózat ez irányú támogatása,
  • Termékigények folyamatos gyűjtése az ügyfelek, ill. az értékesítési hálózat visszajelzései alapján,
  • Belföldi és nemzetközi számlavezetési kiírt banktenderek megválaszolásának központi koordinálása, szakmai felügyelete, valamint árazása, az érintett üzleti területekkel együttműködésben,
  • Értékesítési lehetőségek feltérképezése és a kapcsolódó akciók koordinálása,
  • Jutalékjellegű (kockázatmentes) bevételek növelését célzó hatásvizsgálatok, ill. előterjesztések készítése,
  • Nemzetközi együttműködés a kapcsolódó termékek értékesítésében
  • Közreműködés értékesítés-támogató, valamint az értékesítési hálózat oktatását szolgáló belső anyagok kidolgozásában,
  • A bevezetésre kerülő termékek kondícióira történő javaslat, illetve meglévő termékek kondícióinak változtatását összefoglaló döntés-előkészítő anyagok összeállítása,
  • Közreműködés termék-kommunikációs, illetve tréningfeladatok kialakításában, megvalósításában,
  • A vonatkozó termékértékesítés tervezése, teljesítményének nyomon követése, mérése, illetve a szükséges módosítások megtétele, együttműködésben az üzletági értékesítéssel és controllinggal,
  • A bank vállalati Internet és Intranet oldalain a termékspecifikus információk folyamatos karbantartása
  • A standard ajánlat termékszintű karbantartása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 2 éves banki vállalati értékesítésben szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • értékesítés-orientált gondolkodásmód
  • probléma-megoldó készség
  • proaktív hozzáállás
  • csapatjátékos szemlélet

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a "Jelentkezés" gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol