www.cvonline.hu

Vállalati Régióvezető

  • A hirdetés 791 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A folyamatosan fejlődő Középvállalati Értékesítés terület új munkatársat keres VÁLLALATI RÉGIÓVEZETŐ pozícióra.

(Középvállalati értékesítés,

Székesfehérvár - Veszprém)

Feladatok:

Fókuszban a középvállalati ügyfélszegmens (700 mió és 18 mrd HUF éves árbevétel közötti) ügyfélkör bővítése, a régió penetrációjának növelése.

  • A régió szakmai irányítása, szervezése, szakmai képviselete és koordinálása
  • Fontosabb ügyféltárgyalásokon való személyes részvétel
  • Ügyfélszegmens specifikus akvizíciós stratégia megalkotása és megvalósítása, kiemelt fókuszban a stratégiai fontosságú ügyfelekkel
  • Kötelezettségvállalási ügyletek bizottsági képviselete
  • Menedzsmenttől érkező üzleti elvárások kommunikálása, információáramlás biztosítása
  • Akvizitor kolléga közvetlen irányítása
  • Döntési kompetencia és kondíciós jogosultság gyakorlása
  • Reprezentációs feladatok
  • Projektmunkákban a szakterület képviselete
  • Humán erőforrással kapcsolatos feladatok közvetlen ellátása: toborzás – kiválasztás, teljesítmény-menedzsment, people-menedzsment
  • Akvirálandó ügyfelekkel magas szakmai igényű kapcsolatok kialakítása
  • a gazdasági szegmens és az ügyfél konkrét helyzetének megfelelő egyedi üzleti megoldások kidolgozása
  • egyedi stratégiák meghatározása
  • A régió képviselete rendezvényeken, szakmai szervezetekben; aktív kapcsolatépítési funkció betöltése.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági / pénzügyi) végzettség
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 5-7 év vállalati banki ügyfélkiszolgálásban eltöltött tapasztalat
  • 2-5 év vezetői tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készség
  • elemzési és kockázatkezelési ismeretek
  • banki termék-, folyamatok alapos ismerete, a hitelezési folyamat; a vonatkozó jogszabályok ismerete
  • magas szintű értékesítési és tárgyalástechnikai ismeretek

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, regisztrálja jelentkezését az alábbi linkre kattintva.

Helyek Veszprém
Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő