www.cvonline.hu

Vállalati régióvezető helyettes - Szombathely

  • A hirdetés 662 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

A folyamatosan fejlődő Középvállalati Értékesítés terület új munkatársat keres szombathelyi ügyfélközpontjába, VÁLLALATI RÉGIÓVEZETŐ HELYETTES pozícióra.

Vállalati régióvezető helyettes

(Középvállalati értékesítés, Szombathely)

Feladatok:

A munkakör fő célkitűzése a Bank vállalati ügyfélszegmensben lévő piaci pozíciójának biztosítása, piaci részesedésének növelése, valamint a fenntartható eredményességének biztosítása. A Kompetencia Centrum munkatársak munkájának felügyelete, koordinációja és támogatása a divíziós és szegmens célokkal összhangban.

  • A szombathelyi Kompetencia Center szakmai irányítása, szervezése, koordinálása, képviselete
  • Önálló kapcsolattartás ügyfelekkel, ügyféltárgyalásokon való részvétel
  • Aktív akvizíció önálló ellátása, a Kompetencia Center akvizíciós aktivitásának felügyelete
  • Hitel előterjesztések szakmai véleményezése illetve jóváhagyása a saját kompetenciában
  • Kötelezettségvállalási ügyletek bizottsági képviselete
  • Cross-selling aktivitás támogatása és együttműködés a megfelelő társterületekkel
  • Az üzleti tervek helyi szintű megvalósulásának irányítása, ellenőrzése
  • Felelős a portfóliójába tartozó ügyfél elégedettség fenntartásáért és növeléséért
  • Döntési kompetencia és kondíciós jogosultság gyakorlása
  • Menedzsmenttől érkező üzleti elvárások kommunikálása, információáramlás biztosítás

Elvárások:

  • 6 év vállalati ügyfél-szegmenseben szerzett értékesítési tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Eredmény-, és ügyfél-orientált gondolkodásmód
  • Jó szervező-készség
  • Konfliktuskezelési képesség
  • Döntéshozatali képesség
  • Priorizálás
  • Delegálás
  • Proaktív probléma-megoldó készég

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Szombathely
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Elvárt nyelvtudás Angol