www.cvonline.hu

Vállalati referens

  • A hirdetés 1272 napja lejárt

Holland Pénzintézet  Zuglói igazgatósága keres

Vállalati referenst!

A nemzetközi piac meghatározó szereplője, Holland pénzügyi szolgáltató, melynek szolgáltatásai kiterjednek a pénzügyi szféra valamennyi területére pályázatot hirdet sikeres csapatának bővítésére. Olyan jelölteket keresünk, akik vállalkozó szelleműek, kitartóak, céltudatosak, jól kommunikálnak, értékesítői szemlélettel rendelkeznek és fontos számukra a karrier.

Feladatok:

  • pénz tőkepiaci elemzés alapján, személyre szabott pénzügyi portfolió összeállítása, lakossági és vállalati ügyfelek részére
  • meglévő ügyfeleinkkel folyamatos, szoros kapcsolattartás
  • pénzügyi elemzés, problémamegoldás
  • portfóliók kezelése
  • önálló és felelősségteljes tevékenység
  • betekintés az üzleti világba és a piac nyomon követése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség, vagy hatósági tanúsítvány
  • jó kommunikációs képesség
  • üzleties megjelenés
  • sikerorientált személyiség
  • önálló munkavégző képesség
  • ügyfél és szolgáltatás központú gondolkodásmóddal rendelkezik
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • magas szintű szakmai képzés, átképzés
  • színvonalas irodai környezet
  • kiemelkedő díjazás
  • előrelépési, fejlődési lehetőség
  • mentori segítség kezdeti időszakban
  • külföldi inszentív utak
  • hosszú távú tervezhetőség
  • stabil, erős nemzetközi háttér.

Olyan pályázókat várunk, aki számára fontos értékkel bír, hogy hosszú távú biztos szakmai karriert építsen!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő