www.cvonline.hu

Vállalati referens - Budapest, Miskolc

  • A hirdetés 1059 napja lejárt

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése oldalon.

Az FHB Bank Zrt. új munkatársakat keres az alábbi pozíciókba, az alábbi városokba:

VÁLLALATI REFERENS

Miskolc

Az új munkatársak feladatai lesznek:

  • ügyfél akvizíció, meglévő ügyfélkör kezelése,
  • ügyfélminősítés, elemzés/előterjesztés készítése,
  • aktív, passzív vállalati termékek és szolgáltatások értékesítése,
  • egyedi előterjesztések készítése,
  • ügyfél-, ügylet- és biztosíték monitoring.

A pályázókkal szembeni elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • kereskedelmi bankban szerzett minimum 3 éves közép- és nagyvállalati finanszírozási tapasztalat,
  • kiváló elemző készség,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás előny,
  • jó kommunikációs képesség,
  • megbízhatóság és precíz munkavégzés.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció_város”.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol