www.cvonline.hu
Vállalati recruiter
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2016.02.12.
Hirdetés azonosító: 1010758
lejárt

Banki szektorban tevékenykedő partnerünk számára keresünk munkatársat egy éves határozott idejű szerződéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Új, hatékony, innovatív toborzási források felkutatása
  • A kapcsolódó folyamatok kialakítása, bevezetése
  • Szakértői adatbázisok létrehozása és karbantartása a kulcs vagy gyakran keresett pozíciókra
  • A saját jelölt adatbázis hatékony kiaknázása és kialakítása
  • A fejvadász piacon új szolgáltatások felkutatása, megismerése, értékelése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny,
  • Toborzási specialistaként vagy researcherként szerzett tapasztalat fejvadász cégnél
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Erős informatikai készségek

 Előnyt jelenthet:

  • Pénzintézeti tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Lehetőség vállalati toborzásban való részvételre
  • Határozott idejű munkaszerződés (előreláthatóan 1 évre)

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.