www.cvonline.hu

Vállalati projektmenedzsment munkatárs

  • A hirdetés 944 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Vállalati üzletágat támogató Vállalati stratégiafejlesztés, teljesítményelemzés és projektek területünk új munkatársat keres a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • Az összbanki illetve vállalati projektekben való aktív részvétel, a vállalati üzletág képviselete.
  • Felhasználók szakmai támogatása projektek, és rendszerek bevezetése után, útmutatók készítése
  • A projekt bevezetésének (pilot időszak, pilot fiókok) koordinálása vállalati üzletág oldaláról, kommunikáció a hálózat felé
  • Projekt megvalósulás után nyomon követése, megvalósulás időszakos értékelése.
  • Process owner GAM és CBBM vonatkozásában

Elvárások:

  • Vállalati üzleti vagy projektmanagement területen szerzett tapasztalat
  • Teljesítményorientált, kreatív, önálló és precíz munkavégzés,
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs és prezentációs készség (angol nyelven is),
  • Jó elemző szemlélet és probléma analízis
  • Átlagon felüli önálló problémamegoldó képesség,
  • Jó tervezési és szervezési készség
  • Magas színvonalú felhasználói számítástechnikai tudás.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol