www.cvonline.hu

Vállalati pénzügyi tanácsadó

  • A hirdetés 895 napja lejárt

Az Allianz Hungária Zrt.  partnere pályázatot hirdet

vállalati pénzügyi tanácsadó

pozíció betöltésére

Budapesten

Ön az ideális jelölt, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Több éves banki/biztosítói tapasztalat, illetve referencia
  • Széleskörű vállalati ügyfélkör ismeret
  • Jó kommunikációs készség szóban, és írásban egyaránt
  • Ügyfél és szolgáltatás orientált szemlélet

A nyertes pályázó feladata:

  • Meglévő, nagy értékű, kiemelt ügyfélkör gondozása, kiszolgálása, az Allianz képviseletében
  • Aktív közreműködés az értékesítésben, a szerződések megújításában,
  • Új piaci lehetőségek felkutatása

Ön minket keres, ha:

  • Valóban hosszú távú, kiemelkedő karrierlehetőségre vágyik
  • Lényeges Önnek, hogy kreatív munkát végezhessen
  • Fontos az Ön számára a profi háttér, piacvezető termékek

Előny:

  • Pénzügyi Szolgáltatás Közvetítő Hatósági Képzés
  • Biztosításközvetítő Hatósági Képzés vagy felsőfokú végzettség
  • Számlaképesség

Amit kínálunk:

  • Minőségi munkáért kiemelkedő, átlagon felüli jövedelem
  • Teljesítményalapú értékelés és elismerés
  • Professzionális háttér
  • Folyamatos készségfejlesztő, és szakmai tréningek
  • Csapatépítő rendezvények
  • Minőségi munkáért kiemelkedő jövedelem
  • Kiemelkedő karrier lehetőségek

A pályázatokat az alábbi email címre várjuk:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó
Egyéb hasonló állások Önnek
Villanyszerelő

Trenkwalder Kft

Festékek előállításával és forgalmazásával fogl...
Budapest

Vevői minőségbiztosítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Hegesztő

Törökszentmiklósi gyártó partnerünk részére ker...
Jász-Nagykun-Szolnok