www.cvonline.hu

Vállalati passzív szolgáltatás üzletfejlesztési menedzser

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 1074350
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Vállalati passzív oldali szolgáltatások folyamatának kialakítása, menedzselése, üzleti fejlesztése

Feladatkör, felelősségek:

•-Vállalati passzív oldali szolgáltatások folyamatának kialakítása, üzleti fejlesztése

•-Vállalati passzív oldali szolgáltatások folyamatfejlesztésnek menedzselése

•-Front-end rendszerek fejlesztésének menedzselése

•-Tesztelési feladatok üzleti oldali támogatása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•-Felsőfokú gazdasági végzettség feltétel

•-Vállalati passzív oldali termékek körében szerzett termékfejlesztési / termékmenedzseri tapasztalat

•-Banki üzleti projektekben szerzett releváns tapasztalat

•-Jó kommunikációs képesség

•-Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt

•-Proaktív, kezdeményező személyiség

•-Kreativitás, együttműködő készség és felelősségvállalási képesség

•-Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás

•-Felhasználói szintű MS Office ismeret

Előnyt jelent:

•-hitelintézetnél szerzett vállalati passzív termékek értékesítésében szerzett tapasztalat.

Nyelvtudás:

Társalgási szintű angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb, leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Amit kínálnak:

• Kellemes munkakörnyezet

• Versenyképes fizetés

• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.