www.cvonline.hu

Vállalati mobil eszköz üzemeltetés szakértő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2016.04.16.
Hirdetés azonosító: 1025354

Dinamikusan fejlődő multinacionális energiaipari partnerünk számára keresünk vállalati mobil eszköz üzemeltetés szakértőt.

Feladatok:

- Felügyeli/biztosítja a vállalati mobil platform üzembiztos működését.
- Proaktív kapacitás tervezése a vállalati mobil infrastruktúrának.
- Felügyeli a mobil rendszerek biztonságát, együttműködik a vállalati információ biztonsági szervezettel a mobil adat és eszközbiztonság megfelelő szinten tartásában.
- Biztosítja a vállalati alkalmazások terítését a különböző mobil platformokon (iOS, Android, WindowsPhone)
- Támogatja a fejlesztésekből és módosításokból eredő informatikai üzemeltetési változások szakmai kontrollját és költség hatékony végrehajtását.
- Közreműködik szakterületén az üzemeltetés standardizálásában, az eszközök életciklusának követésében, konszolidációjában és e tevékenységek irányításában.
- Részt vállal az üzemeltetésében résztvevő szállítók versenyeztetésében, szakmai kiválasztásukban és az együttműködés feltételeinek meghatározásában.
- Biztosítja a felhasználók megfelelő támogatását, fogadja és kezeli a szakterületét érintő hibajelentéseket, problémákat és gondoskodik ezek megoldásáról, illetve javaslatokat tesz a hibakezelési folyamatok javítása érdekében.
- Közreműködik a stratégiai partnerség biztosításában a csoport szervezeteivel, valamint a megfelelő IT társterületekkel (pld. leányvállalatok informatikusaival).
- Tevékenyen részt vesz a szakterületét érintő új informatikai megoldások üzemeltetési alapelveinek kidolgozásában, az új fejlesztések átvételében, valamint a már elavult informatikai rendszerek szakszerű kivezetésében.
- Informatikai vészhelyzetek esetén biztosítja területén az üzletfolytonosság elsődleges szerepét.

Elvárások:

- Felsőfokú informatikai vagy villamosmérnöki végzettség (egyetem, főiskola)
- Min. 5 év az informatika terén szerzett szakmai tapasztalat és ebből legalább 3 év mobil rendszerek területén szerzett gyakorlat
- Mobil technológiák, rendszerek (iOS, Android, WindowsPhone) és eszközök ismerete
- Microsoft Outlook, Exchange Active Sync, Microsoft Direct Access and Windows platform ismeret
- Mély hálózati és Internet ismeret (e.g., firewalls, load balancers, Web browsers, TCP/IP, SSL, HTTP, etc.)
- Jártasság a nagyvállalati biztonsági koncepciókban és a Microsoft Active Directory-ban
- Tapasztalat MobileIron és/vagy egyéb Mobil Eszköz Menedzsment rendszerek (MDM) üzemeltetésében
- Gyakorlat iOS, Android, Windows és más mobil és táblagépek üzemeltetésében
- Gyakorlat mobil eszközök konfigurálásában, alkalmazások installálásában és hibakeresésében
- ITIL alapismeret
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Kiemelt juttatási csomag
- Szakmai fejlődés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján