Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Vállalati követelésbehajtási szakértő

Feladatok:

Az OTP Bank

vállalati követelésbehajtási szakértő

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Speciálisan kezelt ügyletekkel kapcsolatos feladatok ellátása: a behajtási stratégiában meghatározott intézkedések végrehajtása, kapcsolattartás az ügyfelekkel, adósságrendezési megállapodások előkészítése, fedezetek érvényesítése, követelésértékesítés, a behajtás felügyelete, koordináció és kapcsolattartás a behajtásban közreműködő szervekkel, szervezetekkel,
  • Az OTP Bank Nyrt. és leánybankjai közötti work out együttműködés területén szakértői, elemzői és koordinációs jellegű feladatok ellátása,
  • A work out szakterület által kezelt ügyfelekkel kapcsolatos előterjesztések, döntés-előkészítő anyagok elkészítése, javaslatok kidolgozása további intézkedések megtételére,
  • A határozatok végrehajtásának nyomon követése, a döntéshozók rendszeres tájékoztatása,
  • A behajtási tapasztalatok visszacsatolása a hitelezés, valamint az üzletágak felé.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági vagy jogi)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret (B2 önálló nyelvhasználó)
  • Vállalati hitelezés folyamatának ismerete,
  • Kockázatkezelési, behajtási gyakorlat,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MsOffice),

A pozíció betöltésével kapcsolatban előnyt jelent:

  • Jogi / közgazdasági másoddiploma,
  • Work out területen szerzett gyakorlat,
  • Orosz, szerb, ukrán, román, bolgár, horvát, szlovák nyelvek valamelyikének ismerete

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 21.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a Jelentkezés gombra!

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Jog / Jogi tanácsadás , Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő