www.cvonline.hu
Vállalati kommunikációs gyakornok (Referenciaszám:PJ2732)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.12.
Jelentkezési határidő: 2016.10.17.
Hirdetés azonosító: 772839
lejárt

Újpesti multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióra

Vállalati kommunikációs gyakornok

Feladatok:
- Külső és belső kommunikációs kampányokban való közreműködés (akár nemzetközi szinten)

- Vállalati arculati elemek kreatív terveztetése
- Kapcsolattartás a vállalati társosztályokkal (üzletágak, HR) továbbá kreatív-ügynökségekkel
- Rendezvények szervezésében való közreműködés
- Intranetes és internetes tartalmak készítése
- Adminisztratív jellegű feladatok ellátása (adatbázis kezelése, szerződések és nyomtatványok készítése, folyamatos frissítése, megrendelések összeállítása)
- Versenytársfigyelés

Elvárások:
- Folyamatban lévő tanulmányok nappali tagozaton, kommunikáció/közgazdaság szakirányon
- Heti minimum 30 munkaóra vállalása irodai munkarendben, hosszú távon, minimum 1 évig

- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

- Tanulékony, magabiztos, kreatív, kitartó személyiség
- Jó csapatjátékos, önálló munkavégzés

Amit megbízónk kínál:
- Hosszú távú munkalehetőség
- Tapasztalatszerzés egy multinacionális vállalatnál nemzetközi környezetben
- Versenyképes javadalmazás

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.