www.cvonline.hu

Vállalati kockázatkezelő

  • A hirdetés 1226 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Vállalati Hitelkockázat-kezelés Főosztályra keresünk munkatársat Vállalati kockázatkezelő munkakörbe.

Feladatok:

  • Hitel-előterjesztések teljes körű felülvizsgálata,
  • Hitelkérelmek kockázati megítélése, javaslattétel kockázatvállalásra, döntés-előkészítés,
  • Iparági összefoglalók készítése, ágazatok helyzetének, kockázatának megítélése, követése,
  • Portfólióba tartozó ügyfelek rendszeres monitoringja

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 2-3 éves hasonló pozícióban, vállalati hitelezés területén szerzett szakmai tapasztalat, vagy tanácsadói, audit területen szerzett 1-2 éves tapasztalat, vagy lízing területen kockázatkezelésben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Számviteli ismeretek
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • Német nyelvismeret előny,
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló konfliktuskezelési, tárgyalási készség,
  • Nagy munkabírás,
  • Együttműködési képesség,
  • Kockázatérzékenység,
  • Elemző gondolkodás,
  • Rugalmasság,
  • Nyitottság,
  • Terhelhetőség,
  • Pontosság.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő