www.cvonline.hu

Vállalati kereskedelmi képviselő

  • A hirdetés 691 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest, VIII. kerület, Népliget

Feladatok:
  • Értékesítési célok teljesítése
  • Új értékesítési csatornák felkutatása, teljes körű akvirálás
  • Aktív partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Ajánlatadás és tendereken való részvétel
  • A realizált megrendelések kezelése, szakmai felügyelete, a kapcsolódó részlegekkel történő konstruktív együttműködés
  • A kereskedelmi munkához kapcsolódó adminisztráció elvégzése
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • B2B területen szerzett releváns kereskedelmi tapasztalat
  • Microsoft Office programcsalád ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Személyes kompetenciák:
  • Önálló és kreatív munkavégzés
  • Erős értékesítői attitűd, eredmény és ügyfélközpontúság
  • Kiemelkedő kommunikációs és jó kapcsolatteremtő készség
  • Taníthatóság, szakmai és személyes fejlődésre való nyitottság
Előnyök:
  • Reklámajándék szakmában / nyomdaipari területen / rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Amit partnerünk kínál:
  • Versenyképes juttatási csomag alkalmazotti jogviszonyban
  • Dinamikus csapat
  • Kiváló munkahelyi környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzát nettó fizetési igénye megjelölésével kérjük elküldeni

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő