www.cvonline.hu

Vállalati kapcsolattartó / Szeged

  • A hirdetés 1012 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése:    vállalati értékesítési hálózat

Munkavégzés helye:    Csongrád

Főbb feladatok:

  • ügyfélkapcsolatok kialakítása, meglévő portfolió ápolása,
  • személyes felelősség a portfolió minőségéért és a bevételért, a vállalati stratégia ügyfélszintű kivitelezéséért,
  • döntés előkészítési tevékenységgel és döntéssel összefüggő feladatok ellátása,
  • hitelezés - banki kötelezettségvállalásra vonatkozó döntések előkészítése,
  • csapatszintű együttműködés hitelelemző és operációs munkatársakkal, munkájuk irányítása, nyomon követése,
  • adminisztratív és helyettesítési feladatok ellátása,
  • aktív termék / szolgáltatás értékesítés,
  • keresztértékesítés.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • szakirányú gazdasági felsőfokú iskolai végzettség,
  • minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • számviteli, mérleg és pénzügyi ismeretek,
  • banki könyvelési, nyilvántartási rendszerek ismerete,
  • munkakör ellátásához szükséges jogi, piaci ismeretek,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • banki szabályok, utasítások ismerete, alkalmazása,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban, írásban,
  • minőségi ügyfél és ügylet akvizíciós munka,

Az ideális jelöltet jellemzi a fentieken túl:

  • értékesítési dinamizmus,
  • elvont fogalmi gondolkodás,
  • vállalkozó szellem, kezdeményező készség,
  • meggyőző kommunikáció,
  • csapatmunka, ügyfélorientáltság,
  • külső, belső kapcsolatok építése, használata

Szükséges végzettség:    felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret:    angol ( tárgyalóképes )

Helyek Csongrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő