www.cvonline.hu

Vállalati kapcsolattartó - Nagykanizsa (Ref.:675)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.07.12.
Hirdetés azonosító: 810340
lejárt

Vállalati kapcsolattartó munkatársat keresünk Nagykanizsára!

Ref.:675

Cégünk tovább bővül, mi pedig keressük új munkatársainkat. Ha érdekel, milyen kihívásokkal jár a kapcsolattartó munkakör, várjuk jelentkezésedet. Csapatunk nyitott azokra a nagyszerű szakemberekre és ígéretes pályakezdőkre, akik nem elégedettek az átlagossal, akik szeretnék a lécet a szokásosnál magasabbra tenni, ha ez napi áldozatokkal is jár.

A munkakörhöz tartozó legfontosabb feladatok:

  • Értékesítési feladatok ellátása, új ügyfelek, beruházások, területek feltérképezése

  • Kapcsolatfelvétel a potenciális partnerekkel, telefonon, Interneten, személyesen

  • A szolgáltatásaink bemutatása, egyeztetések, tárgyalások lebonyolítása

  • Kapcsolattartás az akvirált ügyfelekkel a hatékonyság jegyében

  • Ajánlatok kidolgozása, szerződések előkészítése

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Szakmai érdeklődés a HR világa iránt

  • Értékesítői véna, kiváló kapcsolatteremtési képességek

  • Átlagon felüli kommunikációs, prezentációs adottságok

  • Önállóság, eredmény-orientált szemlélet, B kategóriás jogosítvány

Előny:

Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fix jövedelem és bónusz rendszer

  • Folyamatosan fejlődő, újabb és újabb kihívásokat biztosító céges háttér

  • Céges laptop, telefon

  • Fiatalos, inspiráló csapat

  • Tréningek, képzések, fejlődési lehetőség

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső és töltse fel önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu