www.cvonline.hu

vállalati kapcsolattartó - bank (olasz-angol)

  • A hirdetés 1330 napja lejárt
49281-vállalati kapcsolattartó - bank (olasz-angol)Link megjelenítése">

Megbízónk Magyarország egyik piacvezető pénzintézete. A Nagyvállalat és Strukturált Finanszírozás Divízió erősítésére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

senior vállalati kapcsolattartó - bank (angol-olasz)

Feladatok:
  • az anyavállalat ügyfeleinek kiszolgálása, üzleti igények felmérése, megoldási javaslatok kidolgozása, tanácsadás nyújtása;
  • új ügyfelek akvirálása;
  • kapcsolattartás az anyavállalat üzletkötőivel;
  • hitel-előterjesztések készítése, dokumentáció összeállítása;
  • monitoring feladatok elvégzése.
Elvárások:
  • olasz és angol tárgyalóképes nyelvtudás;
  • felsőfokú gazdasági /pénzügyi végzettség;
  • banki vállalati kapcsolattartásban/ hitelezésben szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat;
  • akvizíciós tevékenységben való jártasság;
  • kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség;
  • precíz, önálló munkavégzés, kockázattudatosság;
  • eredményorientált, kreatív személyiség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
Vállalati projektmunkákban szerzett tapasztalat és pre-workout, kockázatkezelői /elemzői gyakorlat előnyt jelent!

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát magyar, illetve angol nyelven a 49.281-es referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.