www.cvonline.hu

Vállalati Kapcsolattartó / Account Manager

  • A hirdetés 752 napja lejárt

Az Ensure Pénzügyi Szolgáltató Kft. a piacon tíz éve jelenlévő, vállalati ügyfelekre szakosodott, innovatív megoldásairól ismert pénzügyi szolgáltató és biztosítási tanácsadó vállalkozás pályázatot hirdet a következő pozícióra:

Feladatok:

  • Meglévő kiemelt ügyfélkör kiszolgálása, új vállalati ügyfelek felkeresése
  • Aktív közreműködés az értékesítésben, a szerződések megújításában, illetve új szerződések létrehozásában, pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Tárgyalások, egyeztetések lebonyolítása
  • Ügyféligények felmérése, innovatív megoldások kidolgozása
  • Ajánlatok készítése, a biztosítók szolgáltatásaival kapcsolatos információnyújtás
  • Szerződésekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Kiemelkedő kommunikációs, kapcsolatteremtési és tárgyalási készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen - pénzügyi szolgáltatások, értékesítés, kereskedelem - szerzett releváns munkatapasztalat
  • Államilag elismert biztosításközvetítői vizsga
  • Meglévő vállalati ügyfélkör, kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • Kiemelt jutalék rendszer
  • Kezdési támogatás
  • Vállalati ügyfelekre szakosodott biztosításközvetítői és vállalati tanácsadó cég stabil háttere
  • Sokoldalú fejlődési lehetőség, tréningeken való részvétel
  • A szakmai fejlődést elismerő versenyképes javadalmazás
  • Támogató munkahelyi légkör, csapatszellem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízási jogviszony

A munkavégzés helye: Budapest és Pest megye, a cég telephelye a XVII. kerületben található.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Határozott idejű, Projekt