www.cvonline.hu
Vállalati kapcsolatok gyakornok (Referenciaszám:PJ2734)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.30.
Hirdetés azonosító: 774161

Újpesti gyógyszeripari multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákot az alábbi pozícióra:

Vállalati kapcsolatok gyakornok

Feladatok:
- Vállalati és a kormányzati kapcsolatok osztály általános támogatása
- Közreműködés dokumentációk és prezentációk összeállításában
- Iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása
- Vállalati projektek szervezésében és lebonyolításában nyújtott segítség; sajtófigyelés
- Kapcsolattartás az osztály külső partnereivel, valamint a szervezet belső munkatársaival
- Működéssel kapcsolatos feladatok ellátása (pl. szerződések, megbízások, megrendelések előkészítése)
- A vezető munkáját támogató asszisztensi feladatok elvégzése (utazásszervezés, ügyfélkapcsolat stb.)

Elvárásaink:

- Folyamatban lévő közgazdasági vagy jogi tanulmányok nappali tagozaton
- Magabiztos (legalább középfokú) angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
- Heti legalább 30 óra vállalása, preferáltan egy éven keresztül
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek (kiemelten Microsoft PowerPoint, Excel)
- Problémamegoldó készség
- Proaktivitás, rugalmasság
- Precizitás
- Jó kapcsolatteremtő képesség

Amit megbízónk kínál:
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Multinacionális háttér

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.