www.cvonline.hu

Vállalati jogász

  • A hirdetés 494 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Dunaújváros

Feladatok:
  • Munkajogi kérdésekben tanácsadás és tájékoztatás a vezetők és kollégák részére
  • Szerződések előzetes ellenőrzése, véleményezése, karbantartása, rendszerezése
  • A területekhez kapcsolódó jogszabályfigyelés, törvényi változások hatásainak felmérése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a munkavállalói érdekképviseleti szervekkel
  • A vállalatnál felmerülő egyéb munkajogi problémák megoldása
Elvárások:
  • Jogi egyetemi végzettség
  • Vállalati jogászként, nagyvállalatnál szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Erős, aktív angol nyelvtudás
  • Jó konfliktuskezelés, határozott személyiség
Amit partnerünk kínál:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el angol nyelvű, europass formátumú önéletrajzát

Helyek Dunaújváros
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő