www.cvonline.hu

Vállalati jogász

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 910071

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Vállalati jogász (junior)

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerületi központi irodaház

Az Ön feladata

  • jogi kutatás végzése;
  • jogszabálykövetés;
  • szerződések előkészítése;
  • segítségnyújtás állandó és eseti jellegű jogi feladatok ellátásában
  • jogszabályok értelmezése, jogesetek felkutatása
  • általános adminisztratív teendők ellátása
  • a jogi osztály jogászainak támogatása, felmerülő kérés esetén segítségnyújtás
  • részvétel csapatmunka keretében üzletfejlesztési feladatokban

Az Ön profilja

  • jogi diploma
  • minimum 1-2 éves, ügyvédi irodában szerzett gyakorlat, különböző jogterületeken
  • tárgyalási szintű német nyelvtudás (az angol nyelv ismerete előnyt jelent)
  • átlagon felüli szervező-, és kitűnő problémamegoldó képesség
  • kiváló kommunikációs készség
  • talpraesettség, határozott fellépés
  • fiatalos, dinamikus személyiség
  • motiváltság és elhivatottság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • munkalehetőség egy, a piacon elismert és stabil pozíciót betöltő nemzetközi szervezetben
  • egyedülálló fejlődési és karrierlehetőség
  • betekintési lehetőség a jogi osztály működésébe, később részvétel projektekben
  • saját ötletek, gondolatok megvalósításának lehetősége
  • változatos, színes munkakör egy dinamikus, fiatal csapatban
  • versenyképes fizetés

Jelentkezni lehet

Kérjük, amennyiben úgy érzi, végzettsége, tapasztalatai és képessége összhangban vannak a fent említettekkel, küldje el hozzánk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét német és magyar nyelven e-mail vagy postacímünkre, illetve, adja le pályázatát online jelentkezési felületünkön!

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja