www.cvonline.hu

Vállalati jogász

  • A hirdetés 1097 napja lejárt

A MÁV FKG Kft

munkatársat keres

MÁV FKG tevékenységi köre:

Cégünk, a MÁV. FKG.KFT. a MÁV. Zrt egyik leányvállalata. 1968. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, gép és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált.

Főbb feladatok:

A munkatárs korábbi munkatapasztalataihoz illeszkedően, jogi támogatást nyújt az alábbi szakterületek számára:

  • munkajog (Mt. szerinti szabályozás alá tartozó munkavállalók esetében)
  • társaság igazgatási – ügyviteli folyamatszabályozás
  • vállalkozási szerződések jogi előkészítése

A támogatott szakterület részére:

  • szerződések, jegyzőkönyvek előkészítése, véleményezése;
  • jogi kérdések megválaszolása, állásfoglalás készítése;
  • a szakterületen folyó kijelölt eljárásokban való részvétel;
  • szabályzatok és eljárásrendek jogi véleményezése, javaslatok kidolgozása;
  • a szakterület tevékenységének jogi minőségbiztosítása, az adott szakterületet érintő jogszabályoknak való megfelelés biztosítása;
  • jogszabályi változások nyomonkövetése, értelmezése és jelzése;
  • a szakterületet érintő vizsgálatok, ellenőrzések jogi támogatása;
  • jelentések, beszámolók készítésében való közreműködés;
  • jogi ügyekhez tartozó nyilvántartások és levelezések kezelése;
  • szakterületet érintő jogi tárgyú levelezések lebonyolítása.

Munkakörhöz tartozó elvárások:

  • jogász végzettség;
  • legalább 3 éves nagyvállalati szakmai tapasztalat munkajogi területen;
  • társasági jog területén szerzett gyakorlat előny
  • jogi szakvizsga
  • önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség;
  • jó rendszerező képesség, lényeglátás;
  • jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt;
  • objektivitás, pártatlanság;
  • aktív, magas szintű MS Office felhasználói ismeret, különös tekintettel az Excel és a Word alkalmazásokra.

Juttatások: Bér: Megegyezés szerint + Cafeteria

Munkavégzés helye, ideje: Heti 3 nap Budapest, 2 nap Jászkisér

Munkaviszony jellege: Teljes munkaidős

Kezdés: Azonnal

Jelentkezés: Szakmai önéletrajz megküldését, valamint a végzettségek, képzettségek másolatait várjuk, jövedelem igény megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő