www.cvonline.hu

Vállalati jogász

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.17.
Hirdetés azonosító: 1099225

Energiaiparban tevékenykedő ügyfelünkhöz keresünk Vállalati jogászt!

Feladatok:

- Részvénytársasági szinten a törvényesség, a jogrend meghatározása, az általa képviselt szervezetben a törvényesség érvényre juttatása, a jogok érvényesítése, a kötelezettségek teljesítése
- A tudomására jutott jogsértésekre a vezérigazgató figyelmének felhívása, megszüntetésük érdekében javasolt, illetve a szükséges intézkedések megtétele
- Közreműködés a gazdasági, beruházási, fejlesztési döntések jogi szempontból történő előkészítésében
- Rendőrségtől, bíróságtól vagy ügyészségtől érkező szignalizációk kivizsgálásának biztosítása, a válaszadás előkészítése
- A részvénytársaság szervezetének működtetésével kapcsolatosan a közgyűlés, a felügyelő bizottsági ülések előkészítése, azok technikai feltételeinek biztosítása, a választott vezérigazgatónak az igazgatóság jogkörében teendő intézkedései előkészítése, végrehajtása
- A részvénytársaság cégbírósági nyilvántartásával kapcsolatos teendők ellátása, a változások bejegyeztetése, az ezekhez szükséges valamennyi teendő ellátásával együtt
- Munkaviszonyhoz kapcsolódó ügyekben jogi tanácsadás, az ahhoz tartozó dokumentumok véleményezése, elkészítése
- A cégjegyzésre jogosultak nyilvántartása, cégbírósági nyilvántartásába vételének biztosítása és végrehajtása
- Szolgalmi jogok bejegyeztetése, az ezekhez szükséges okiratok elő- illetve elkészítése
- A dolgozók lakáshiteleivel kapcsolatos földhivatali eljárások biztosítása, a jelzálog szerződések bejegyeztetése

Elvárások:

- Egyetemi jogi diploma
- Jogi szakvizsga
- Legalább 10 év jogi területen szerzett tapasztalat (vállalati oldal előnyt jelent)
- Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
- MS Office magas szintű ismerete
- Határozott, magabiztos fellépés
- Precíz munkavégzés
- Önállóság
- Jó együttműködési készség
- Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- Stabil cég
- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
- Munka-magánélet egyensúly

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján