www.cvonline.hu

Vállalati jogász

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2016.04.30.
Hirdetés azonosító: 1027491

Dinamikusan fejlődő, lendületes,nagyvállalati ügyfelünkhöz keresünk Vállalati Jogászt!

Feladatok:

- Okiratszerkesztés és levelezés
- A társaság működéséhez kapcsolódó folyamatok proaktív támogatása, jogi tanácsadás
- Szerződések jogi véleményezése és egyeztetése
- Peres képviselet, peres beadványok szerkesztése
- Képviselet nem peres és speciális,valamint hatósági eljárásokban
- Jogi képviselet üzleti tárgyalásokon
- Proaktív részvétel követelések behajtásában

Elvárások:

- Jogi diploma
- Szakvizsga (legalább CL minősítéssel)
- Legalább öt év releváns (polgári-gazdasági jogi jogterületen szerzett) tapasztalat
- MS Office programok magas szintű ismerete
- Angol vagy német nyelv magas szintű ismerete

Amit kínálunk:

- Szakmai kihívások
- Magas színvonalú munkakörülmények
- Versenyképes javadalmazás
- Fiatal, dinamikus csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján