www.cvonline.hu

Vállalati jogász (R01Vj-Du)

  • A hirdetés 387 napja lejárt

Vállalati jogász

R01Vj-Du

Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk Vállalati jogász kollégát

Feladatok:

  • Munkajogi kérdésekben tanácsadás és tájékoztatás a vezetők és kollégák részére,
  • Szerződések előzetes ellenőrzése, véleményezése, karbantartása, rendszerezése,
  • Területekhez kapcsolódó jogszabályfigyelés, törvényi változások hatásainak felmérése,
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a munkavállalói érdekképviseleti szervekkel,
  • A vállalatnál felmerülő egyéb munkajogi problémák megoldása.

Tapasztalat:

  • Jogi egyetemi végzettség,
  • Erős, aktív angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben és nagyvállalatnál szerzett 3 éves tapasztalat
  • Jó konfliktuskezelés,
  • Határozott személyiség.

Egyéb információ:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Humán erőforrás
Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol