www.cvonline.hu

VÁLLALATI HITELÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 1327 napja lejárt

A HAJDÚ TAKARÉK Takarékszövetkezet több mint 50 éve szerepel a hazai pénzügyi piacon. Mára az Észak-Alföldi régió legtőkeerősebb Takarékszövetkezete. A folyamatos fejlődés, bővülés céljából várja a pályázók jelentkezését az alábbi pozíció betöltésére:

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Banki tapasztalat előnyt jelent
  • KKV kapcsolattartásban, vállalkozásfinanszírozásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • Eredményorientált szemléletmód
  • Önálló, konstruktív munkavégzés
  • Fiatalos csapatban való munkavégzés

Feladatok:

  • KKV hitelezési feladatok ellátása
  • Ügyfél kapcsolattartás, monitoring
  • A meglévő ügyfélkör megtartása, új ügyfelek akvirálása
  • Együttműködés az értékesítés támogatással és a hártalékkezeléssel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, fix jövedelem és teljesítményfüggő jutalék
  • Stabil vállalati környezet

Munkavégzés helye: Debrecen

Munkaidő típusa: Teljes munkaidő

Elkészített pályázatát, fényképes önéletrajzzal 2014. február 28-ig várjuk (a tárgyban feltüntetve a betölteni kívánt pozíciót) az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő