Vállalati Hitelkönyvelés és Faktorálás Osztály – Hitellebonyolító munkatárs

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Csapatunkba keresünk munkatársat Hitellebonyolítói munkakörbe.

Vállalati Hitelkönyvelés és Faktorálás Osztály –

Hitellebonyolító munkatárs

Főbb feladatok

  • Beszerzési havi jelentések készítése az UniCredit Csoport központja részére és a jelentéshez szükséges adattartalom önálló előállítása az Oracle alapú rendszerekből
  • Elektronikus aukciók önálló szervezése és lebonyolítása, segítségnyújtás az aukció résztvevőinek
  • Beszerzéssel összefüggő adminisztratív tevékenységek végzése
  • Kapcsolattartás a belső ügyfelekkel, a bécsi és milánói központokkal és a beszállítókkal
  • Tenderek komplett megszervezése és lebonyolítása a bank működéséhez szükséges anyagok és szolgáltatások beszerzéséhez
  • Tárgyalás a beszállítókkal a legjobb árak és feltételek elérése érdekében

Követelmények, elvárások

  • felsőfokú közgazdasági vagy műszaki végzettség
  • aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • 2-3 éves beszerzési területen, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • elektronikus aukciós rendszerek ismerete, Excel felhasználói tudás
  • önálló munkavégzésre való képesség, proaktivitás
  • elemzőkészség, nagyfokú precizitás
  • kiváló kommunikációs készség
  • rugalmasság, ügyfélközpontúság
  • nagy terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődés lehetőségét
  • Érdekes, változatos, önálló munka
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi projektekben való részvétel

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Munkavégzés helye Budapest V. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest