www.cvonline.hu

Vállalati hitelelemző (részmunkaidő, Budapest)

  • A hirdetés 602 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A folyamatosan fejlődő Középvállalati Értékesítés terület új munkatársat keres budapesti ügyfélközpontjába, részmunkaidős VÁLLALATI HITELELEMZŐ pozícióra.

Vállalati hitelelemző (részmunkaidő)

Feladatok:

  • Hitel-előterjesztések elkészítése
  • Hitel-monitoring
  • Akvizícióhoz, indikatív ajánlathoz anyagok előzetes elemzése
  • Hitelképességgel, finanszírozással kapcsolatos ügyféltárgyalásokon, egyeztetéseken való részvétel
  • Ügyfelek éves beszámolóinak elemzése
  • Ágazat-, piac-, ügyfélfigyelés

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági / számviteli-pénzügyi végzettség
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • 2-3 éves hitelelemzői / kockázatkezelési vagy banki vállalati finanszírozás területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség, rugalmasság
  • Elemzői / számviteli szemlélet

Amit kínálunk:

  • részmnukaidős álláslehetőség (4 óra)
  • hosszútávú karrierlehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol