Vállalati hitelelemző - Középvállalati Értékesítés (Budapest)

  • A hirdetés 466 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Középvállalati üzletág új munkatársat keres budapesti ügyfélközpontjába, VÁLLALATI HITELELEMZŐ pozícióra, részmunkaidős (heti 30 órás) munkavégzésre.

Feladatok:

  • Hitel-előterjesztések elkészítése
  • Hitel-monitoring
  • Akvizícióhoz, indikatív ajánlathoz anyagok előzetes elemzése
  • Hitelképességgel, finanszírozással kapcsolatos ügyféltárgyalásokon, egyeztetéseken való részvétel
  • Ügyfelek éves beszámolóinak elemzése
  • Ágazat-, piac-, ügyfélfigyelés

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági / számviteli-pénzügyi végzettség
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • 2-3 éves hitelelemzői / kockázatkezelési vagy banki vállalati finanszírozás területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség, rugalmasság
  • Elemzői / számviteli szemlélet

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol