www.cvonline.hu

Vállalati hitelelemző / Budapest

  • A hirdetés 863 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: vállalati értékesítési hálózat

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • a vállalati kapcsolattartói csapat munkájának napi szintű támogatása hitel -és kockázatelemzési feladatok során,
  • előterjesztés elemzés részének elkészítése,
  • éves és ad-hoc hitel monitoring tevékenység elvégzése,
  • részvétel hitelezéshez kapcsolódó döntés előkészítési és döntéssel összefüggő feladatok ellátásában,
  • folyamatos kapcsolattartás, koordináció,
  • a gazdasági környezetre, ügyfelekre, versenytársakra vonatkozó információk gyűjtése, megosztása.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • gazdasági felsőfokú végzettség
  • számviteli, pénzügyi és mérlegismeretek
  • 2 éves könyvelőirodai / vállalati számviteli osztályon vagy banki vállalatfinanszírozási területen szerzett tapasztalat
  • vállalati hitelezés terén szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol (tárgyalóképes)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő