www.cvonline.hu

Vállalati folyamatfejlesztés elemző

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 911252
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a Budapest Bank részére keresünk diák munkavállalót vállalati folyamatfejlesztés elemző pozicióra az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Vállalati hitelezési folyamathoz és a támogató területekhez kapcsolódó mennyiségi és minőségi riportok elkészítése és elemzése heti és havi gyakorisággal
  • Riportokhoz kapcsolódó adattisztítás
  • Riportok automatizálása, tesztelése
  • Prezentációk készítése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony gazdasági felsőoktatási intézményben
  • 1 éves gyakorlati idő vállalása, heti 30-40 órában
  • Gyors tanulás, nagy munkabírás
  • Folyamat-/rendszerszemlélet.
  • Magabiztos számítógépes ismeretek: Office elsősorban Excel magas szintű ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó elemző, problémamegoldó készség.
  • Terhelhetőség.
  • Csapatmunka, konstruktív gondolkodási képesség

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, 09.00 és 17.00 között, heti 30-40 órában

Amit kínálunk:

  • bruttó bér: 702 Ft/óra
  • igényes, multinacionális munka környezet
  • rugalmas beosztás

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.